Tapicerstwo samochodowe

Korzystając z wieloletniego doświadczenia naszego partnera w branży tapicerstwa medycznego i łącząc je z wiedzą o konstrukcji wnętrz samochodowych, wymieniamy dowolne materiały zarówno w łatwo, jak i trudno dostępnych miejscach.

Wymienimy dowolny element tapicerowany

Opadający materiał z podsufitki, rozdarta skóra na kierownicy, czy przetarty fotel mogą skutecznie psuć codziennie humor kierowcy. Nie trzeba jednak wymieniać całego elementu, żeby z powrotem cieszyć się nieskazitelną tapicerką. Na nasze usługi tapicerowania decydują się także osoby chcące zmienić kolor lub urozmaić wnętrze auta.

Obszywamy bądź obklejamy między innymi: podsufitki, kierownice, fotele, kanapy tylne, boczki w drzwiach, mieszki zmiany biegów. Materiały, na których pracujemy to najlepszej jakości dzianina, welur, skóra naturalna i ekologiczna oraz oryginalna alcantara.

Co zyskasz dzięki tej usłudze?

Unikniesz kosztownych wymian całych elementów

Nie trzeba wymieniać całego fotela, jeśli tylko jedna jego część uległa zniszczeniu. Podczas wyceny doradzamy konkretny zakres usług, który będzie rozwiązaniem problemu pojedynczego zniszczenia.

Podniesiesz wartość rynkową pojazdu

Tapicerowane części z powrotem będą wyglądać na nowe. W przypadku chęci sprzedaży swojego samochodu unikniesz obniżania ceny przez potencjalnego kupującego ze względu na walory estetyczne wnętrza.

Urozmaicisz wnętrze

Podczas ustalania szczegółów wymiany tapicerki prezentujemy wzorniki materiałów, na których pracujemy. Na specjalne życzenie klienta możemy znaleźć unikatowy materiał spełniający najbardziej kreatywną wizję 😉

Umów się na bezpłatną wycenę!

Podczas rozmowy ustalimy zakres prac, cenę oraz zarezerwujemy dogodny dla Ciebie termin. Spokojnie, wycena i konsultacja do niczego nie zobowiązują.

Nasi klienci wybierali również:

Przeprowadzimy proces renowacji tapicerki skórzanej, który pozwoli usunąć przetarcia, przebarwienia, dziury i pęknięcia, a skóra odzyska dawny blask.
Wyczyścimy i zakonserwujemy elementy wnętrza pojazdu, abyś mógł komfortowo podróżować i czerpać niesamowitą przyjemność z jazdy.
Zastosujemy wieloetapowy proces mycia pojazdu, aby wyeliminować powstawanie zarysowań na lakierze oraz w pełni usunąć nagromadzone osady np. smołę.