Renowacja tapicerki skórzanej

Proces renowacji skóry pozwoli usunąć przetarcia, przebarwienia oraz naprawić dziury i pęknięcia, dzięki czemu skóra odzyska pierwotny wygląd.

Odnowimy i zaimpregnujemy skórę

Z biegiem czasu skórzana tapicerka zaczyna odbiegać swoim wyglądem od stanu salonowego. Na jej powierzchni często zaczynają pojawiać się plamy, przebarwienia, a nawet pęknięcia. Dlatego warto przeprowadzić proces renowacji, który nada skórze nowy wygląd bez konieczności wymiany poszycia.
W zależności od rodzaju uszkodzeń tapicerki do procesu renowacji dobieramy odpowiednie środki. Tutaj liczy się przede wszystkim wizualny efekt końcowy oraz trwała impregnacja, która dodatkowo zabezpieczy elementy skórzane.
Regeneracja-tapicerki-skorzanej

Co zyskasz dzięki tej usłudze?

Brak przetarć i przebarwień

Dokładnie wyczyszczona i polakierowana (idealnie dobranym odcieniem lakieru) tapicerka jest wolna od przetarć i przebarwień.

Brak konieczności wymiany

W przypadku, gdy uszkodzenia nie są bardzo poważne to nie będzie konieczna wymiana poszycia, ani korzystanie z usług tapicera.

Dłuższa żywotność

Impregnacja tapicerki skórzanej wydłuża efekt renowacji, a tym samym skóra jest odporna na wilgoć i ścieranie podczas czyszczenia.

Umów się na bezpłatną wycenę!

Podczas rozmowy ustalimy zakres prac, cenę oraz zarezerwujemy dogodny dla Ciebie termin. Spokojnie, wycena i konsultacja do niczego nie zobowiązują.

Nasi klienci wybierali również:

Wyczyścimy i zakonserwujemy elementy wnętrza pojazdu, abyś mógł komfortowo podróżować i czerpać niesamowitą przyjemność z jazdy.
Zastosujemy wieloetapowy proces mycia pojazdu, aby wyeliminować powstawanie zarysowań na lakierze oraz w pełni usunąć nagromadzone osady np. smołę.
Pomożemy przygotować samochód do sprzedaży, wyczyścić i zaimpregnować dach w cabrio oraz zabezpieczyć uszczelki przed zamarzaniem.