Pranie tapicerki

Skuteczne usunięcie plam, przebarwień, zabrudzeń i zarazków z tapicerki sprawi, że odzyska ona swój pierwotny kolor i zapachnie nowością.

Wypierzemy elementy tapicerowane

Tapicerka jako element ekspolatacyjny jest silnie narażona na plamy i inne zanieczyszczenia. Nawet czysta z zewnątrz tapicerka może zawierać roztocza i bakterie, dlatego w tym przypadku zalecamy pranie odkurzaczem ekstrakcyjnym.
Pranie zaczynamy od doboru środka piorącego, który skutecznie rozpuści plamy. Następnie odkurzaczem ekstrakcyjnym odsysamy cały brud. Ze względu na różne rodzaje materiałów wykonujemy bonnetowanie. Ten rodzaj prania stosujemy w miejscach wyjątkowo delikatnych np. obicia drzwi, podsufitki.
Pranie-tapicerki

Co zyskasz dzięki tej usłudze?

Tapicerka odzyska kolor

Odkurzanie ekstrakcyjne nie tylko usunie zabrudzenia z elementów tapicerowanych, ale również przywróci im pierwotny kolor.

Brak bakterii i zarazków

Zastosowanie odpowiednio dobranych środków chemicznych usunie nagromadzone bakterie i zarazki.

Przyjemny zapach wnętrza

Czysta i świeżo wyprana tapicerka, sprawi, że będziesz chciał spędzać w samochodzie długie godziny i czerpać przyjemność z jazdy.

Umów się na bezpłatną wycenę!

Podczas rozmowy ustalimy zakres prac, cenę oraz zarezerwujemy dogodny dla Ciebie termin. Spokojnie, wycena i konsultacja do niczego nie zobowiązują.

Nasi klienci wybierali również:

Przeprowadzimy proces renowacji tapicerki skórzanej, który pozwoli usunąć przetarcia, przebarwienia, dziury i pęknięcia, a skóra odzyska dawny blask.
Wyczyścimy i zakonserwujemy elementy wnętrza pojazdu, abyś mógł komfortowo podróżować i czerpać niesamowitą przyjemność z jazdy.
Zastosujemy wieloetapowy proces mycia pojazdu, aby wyeliminować powstawanie zarysowań na lakierze oraz w pełni usunąć nagromadzone osady np. smołę.