Pozostałe usługi

Oferujemy także przygotowanie auta do sprzedaży, czyszczenie i impregnację dachu w cabrio oraz zabezpieczenie uszczelek przed zamarzaniem.

Przygotujemy samochód do sprzedaży

Wygląd samochodu w pierwszej kolejność przykuwa uwagę potencjalnie zainteresowanych zakupem. Dlatego, jeśli chciałbyś sprzedać samochód za satysfakcjonującą Cię kwotę i w krótkim czasie to zachęcamy do skorzystania z tej usługi.
W pierwszej kolejności usuwamy wszystkie rażące uszkodzenia i zabrudzenia (np. rysy na lakierze, plamy na tapicerce), aby kupujący miał mniej argumentów do negocjacji ceny. Wyczyścimy również mniej dostępne miejsca np. wnęki, aby samochód był rzeczywiście schludny i zadbany.
Regeneracja-reflektorow

Co zyskasz dzięki tej usłudze?

Wyższa cena sprzedaży

Potencjalny kupujący będzie miał mniej powodów do negocjacji ceny, a za zadbane i schludne auto można oczekiwać wyższej kwoty.

Brak rażących wad

Niwelujemy wady, które są widoczne na pierwszy rzut oka. Mogą to być np. rysy na lakierze, plamy na tapicerce, brudna deska rozdzielcza.

Więcej zainteresowanych

Większa liczba potencjalnych kupujących to szansa na szybszą sprzedaż samochodu po satysfakcjonującej cenie.

Wyczyścimy i zaimpre-gnujemy dach w cabrio

Mimo, że cabriolet jest najczęściej autem sezonowym to jego dach jest również narażony na oddziaływanie czynników atmosferycznych lub gromadzenie się zanieczyszczeń. Dlatego należy go odpowiednio czyścić i impregnować.
Pierwszym krokiem jest dokładne wyczyszczenie dachu i usunięcie niechcianych zabrudzeń. Dopiero teraz możemy zaimpregnować dach i zabezpieczyć go przed przemakaniem i zbieraniem się brudu.

Co zyskasz dzięki tej usłudze?

Estetyczny wygląd

Dach odzyska pierwotny, nasycony kolor. Gdy będzie potrzeba, aby go rozłożyć to Twoje cabrio będzie się prezentować równie dobrze.

Wysoka hydrofobowość

Zaimpregnowany dach będzie lepiej odpychać wodę (nie przemoknie), a wszelkie zanieczyszczenia np. soki z drzew nie będą do niego przywierać.

Brak przebarwień

Skuteczna konserwacja ochroni dach przed powstawaniem przebarwień wywołanych przez promienie słoneczne i inne czynniki pogodowe.

Zabezpieczymy uszczelki przed zamarzaniem

Drzwi przymarzają do uszczelek i nie można ich otworzyć? To bardzo częsty problem, z którym kierowcy spotykają się szczególnie zimą. Warto przed czasem zabezpieczyć uszczelki, aby uniknąć niepotrzebnego stresu i nerwów.
W naszym studio zabezpieczymy nie tylko uszczelki w drzwiach, ale również w bagażniku, a także w szyberdachu. Pamiętaj, że niesprawne uszczelki przepuszczają wodę do wnętrza pojazdu, dlatego zadbaj o ich szczelność!
Zabezpieczenie uszczelek przed zamarzaniem

Co zyskasz dzięki tej usłudze?

Łatwiejsze otwieranie drzwi

Drzwi nie będą przymarzać, a Ty zaoszczędzisz sporo cennego czasu, który mógłbyś stracić na nieudane próby otwarcia drzwi.

Brak konieczności wymiany

Zabezpieczenie uszczelek zmniejsza ryzyko ich trwałego uszkodzenia. Nie musisz sprawdzać na własnym portfelu, ile kosztuje ich wymiana.

Ciche i suche wnętrze

Sprawne uszczelki zapewniają dobre wyciszenie podczas podróży i zapobiegają dostawaniu się wilgoci do wnętrza pojazdu.

Umów się na bezpłatną wycenę!

Podczas rozmowy ustalimy zakres prac, cenę oraz zarezerwujemy dogodny dla Ciebie termin. Spokojnie, wycena i konsultacja do niczego nie zobowiązują.

Nasi klienci wybierali również:

Nałożymy powłokę ceramiczną, która zabezpieczy lakier przed zarysowaniami, warunkami atmosferycznymi itp., oraz nada karoserii wysokiego połysku.

Wyczyścimy i zakonserwujemy elementy wnętrza pojazdu, abyś mógł komfortowo podróżować i czerpać niesamowitą przyjemność z jazdy.
Usuniemy nagromadzone zabrudzenia, a także zarazki i bakterie. Stosujemy bezpieczne kosmetyki, dobrane pod konkretny rodzaj materiału (obicia).