Powłoki ceramiczne

To świetny sposób na łatwiejsze mycie, długotrwałą ochronę lakieru np. przed mikrorysami, a także na utrzymanie wysokiego połysku i głębi koloru.

Nałożymy na karoserię powłokę ceramiczną

Wymogi związane z ochroną środowiska zmuszają producentów aut do stosowania bardziej ekologicznych rozwiązań. Dlatego współczesne lakiery nie są tak twarde i trwałe jak kiedyś.

Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest nałożenie powłoki ceramicznej. Po jej zastygnięciu na karoserii powstaje warstwa ochronna, która daje wizualny efekt szkła. W Kocur Auto aplikujemy powłoki firmy Delixirium, które zabezpieczają lakier na: 2, 5, 7 lub 10 lat. Na każdą powłokę dajemy pisemną gwarancję.

Powłoki ceramiczne

Co zyskasz dzięki tej usłudze?

Solidna ochrona lakieru

Utwardzona warstwa ceramiki zabezpiecza lakier przed czynnikami atmosferycznymi, agresywnym działaniem środków chemicznych i powstawaniem korozji.

Wysoki połysk i głębia koloru

Powłoka tworzy niesamowity efekt wizualny w postaci szklistego połysku. Tym samym kolor lakieru jest bardziej nasycony.

Łatwiejsze mycie

Właściwości hydrofobowe spowalniają przywieranie zanieczyszczeń i osadów, a mycie auta jest zdecydowanie łatwiejsze.

Umów się na bezpłatną wycenę!

Podczas rozmowy ustalimy zakres prac i cenę, a jeśli zdecydujesz się na przyjazd do nas, zarezerwujemy dogodny dla Ciebie termin. Spokojnie, wycena i konsultacja do niczego nie zobowiązują.

Nasi klienci wybierali również:

Wyczyścimy i zakonserwujemy elementy wnętrza pojazdu, abyś mógł komfortowo podróżować i czerpać prawdziwą przyjemność z jazdy.

Zastosujemy wieloetapowy proces mycia pojazdu, aby wyeliminować powstawanie zarysowań na lakierze oraz w pełni usunąć nagromadzone osady, np. smołę.

Doprowadzimy felgi do stanu fabrycznego usuwając z nich brud i nagromadzone naloty. Aby ograniczyć przywieranie zanieczyszczeń i ułatwić mycie, nałożymy trwałe zabezpieczenie.