Pielęgnacja i zabezpieczenie felg

Błyszczące i czyste felgi to potrafią znacznie upiększyć wygląd każdego samochodu, a odpowiednie ich zabezpieczenie wydłuża ten efekt.

Wyczyścimy i zabezpieczymy felgi

Felgi nie mają łatwego zadania, ponieważ narażone są na ciągły kontakt z brudem drogowym, nalotem metalicznym itp. Z każdym pokonanym kilometrem nalot zaczyna się nawarstwiać. Trudno go później usunąć, a tym samym felgi tracą swój blask.
W tym przypadku może pomóc dokładna pielęgnacja i solidne zabezpieczenie felg (najlepiej powłoką ceramiczną). Po dobrze wykonanej usłudze felgi będą wyglądać jak nowe, a ich mycie będzie zdecydowanie łatwiejsze i przyjemniejsze.
Pielegnacja-i-zabezpieczenie-felg

Co zyskasz dzięki tej usłudze?

Wysoki połysk felg

Niewielka zmiana w postaci błyszczących i czystych felg zdecydowanie poprawi wygląd samochodu.

Brak zabrudzeń i nalotów

Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną skutecznie przeciwdziała nawarstwianiu się różnego rodzaju zanieczyszczeń i nalotów.

Łatwiejsze mycie

Zabezpieczone felgi można bardzo łatwo wyczyścić, ponieważ nagromadzony brud tak mocno do nich nie przywiera.

Umów się na bezpłatną wycenę!

Podczas rozmowy ustalimy zakres prac, cenę oraz zarezerwujemy dogodny dla Ciebie termin. Spokojnie, wycena i konsultacja do niczego nie zobowiązują.

Nasi klienci wybierali również:

Zastosujemy wieloetapowy proces mycia pojazdu, aby wyeliminować powstawanie zarysowań na lakierze oraz w pełni usunąć nagromadzone osady np. smołę.
Wyczyścimy i zakonserwujemy elementy wnętrza pojazdu, abyś mógł komfortowo podróżować i czerpać niesamowitą przyjemność z jazdy.
Pomożemy przygotować samochód do sprzedaży, wyczyścić i zaimpregnować dach w cabrio oraz zabezpieczyć uszczelki przed zamarzaniem.