Mycie detailingowe

Ręczne mycie pojazdu sprawia, że nawet najdrobniejszy detal nie zostanie pominięty, a efekt końcowy przyjemnie Cię zaskoczy.

Dokładne umyjemy całą karoserię i felgi

Mogłoby się wydawać, że mycie samochodu jest banalną czynnością. Natomiast niewłaściwa pielęgnacja auta może powodować uszkodzenie lakieru. Dlatego warto unikać tanich myjni i powierzyć to zadanie specjalistom.
Mycie detailingowe rozpoczynamy od pozbycia się wszelkich trudnych zabrudzeń takich jak: smoła, nalot metaliczny, soki z drzew. Korzystamy wyłącznie z bezpiecznych dla powłoki lakierniczej środków chemicznych, a do suszenia wykorzystujemy rękawice z owczej wełny lub mikrofibry.
Mycie-detailingowe

Co zyskasz dzięki tej usłudze?

Bezpieczne mycie

Ręczne mycie w połączeniu z bezpiecznymi środkami chemicznymi ograniczają do minimum powstawanie zarysowań lakieru.

Wydobycie głębi koloru

Woskowanie i polerowanie powłoki lakierniczej podkreślą efekt idealnie czystego auta oraz uwydatnią jego głebię koloru.

Wolniejsze brudzenie

Nałożenie niewidzialnej wycieraczki pozwoli lepiej odprowadzać deszcz, a woskowanie sprawi, że brud będzie wolniej przywierać do auta.

Umów się na bezpłatną wycenę!

Podczas rozmowy ustalimy zakres prac, cenę oraz zarezerwujemy dogodny dla Ciebie termin. Spokojnie, wycena i konsultacja do niczego nie zobowiązują.

Nasi klienci wybierali również:

Nałożymy powłokę ceramiczną, która zabezpieczy lakier przed zarysowaniami, warunkami atmosferycznymi itp., oraz nada karoserii wysokiego połysku.

Doprowadzimy felgi do stanu fabrycznego usuwając z nich brud i nagromadzone naloty. Aby ograniczyć przywieranie brudu i ułatwić mycie trwale je zabezpieczymy.
Przeprowadzimy renowację zewnętrznej części kloszy reflektorów. Dzięki temu zwiększysz bezpieczeństwo podczas podróży w złych warunkach pogodowych.