Kontakt

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty. Dobierzemy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Szukasz studia auto detailingu, któremu możesz zaufać?

Dobrze trafiłeś! Jeśli masz pytania lub chcesz zarezerwować termin na konkretną usługę, zadzwoń do nas lub napisz. Zapraszamy też do naszego studia (pokaż na mapie).

Numer telefonu

+48 530 367 427

Adres e-mail

kontakt@kocurauto.pl

Adres studia

Zegartowice 147,
32-415 Raciechowice

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
9:00-17:00

„Świetna obsługa i dobre ceny. Powłoka nałożona wzorowo, lakier wygląda jak nowy.”

Rafał Niemiec
BMW X5

Najczęściej zadawane pytania

Wedle życzenia klienta możemy umówić się najpierw na samą wycenę lub od razu zarezerwować termin na usługę i wyceny dokonać bezpośrednio przed rozpoczęciem detailingu. Na spotkaniu omawiamy istotne dla klienta aspekty, dobieramy indywidualnie usługi oraz uzgadniamy cenę prac.

Po skrupulatnie przeprowadzonych testach powłok od kilku producentów zdecydowaliśmy się współpracować z marką Delixirum, ponieważ jakość ich produktów odpowiada oczekiwaniom wobec perfekcyjnych powłok ceramicznych. Klient ma do wyboru 4 rodzaje, których cechy dokładnie omawiamy podczas wyceny usługi.

Nakładanie powłoki ceramicznej trwa od dwóch do trzech dni, w zależności od stanu powłoki lakierniczej. Dokładny czas wykonania usługi zostaje przed jej rozpoczęciem ustalony podczas dokonywania wyceny.

Pranie tapicerki trwa od jednego do dwóch dni (w zależności od stopnia zabrudzenia). Dokładny czas wykonania usługi zostaje ustalony przed jej rozpoczęciem podczas dokonywania oceny.

Tak, dysponujemy samochodem zastępczym dla naszych klientów, dzięki czemu mogą oni zostawić swój w studiu, od razu wyjechać od nas innym i korzystać z niego przez czas wykonywania usługi.

Wybierz usługę i zarezerwuj termin!

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegółową wycenę wybranych usług i zarezerwuj dogodny dla siebie termin.