Wycena i rezerwacja terminu

Zadzwoń do nas, żeby umówić się na bezpłatną wycenę usług lub od razu zarezerwować termin.

Najczęściej zadawane pytania

Wedle życzenia klienta możemy umówić się najpierw na samą wycenę lub od razu zarezerwować termin na usługę i wyceny dokonać bezpośrednio przed rozpoczęciem detailingu. Na spotkaniu omawiamy istotne dla klienta aspekty, dobieramy indywidualnie usługi oraz uzgadniamy cenę prac.
Po skrupulatnie przeprowadzonych testach powłok od kilku producentów zdecydowaliśmy się współpracować z marką Delixirum, ponieważ jakość ich produktów odpowiada oczekiwaniom wobec perfekcyjnych powłok ceramicznych. Klient ma do wyboru poniższe rodzaje, które dokładniej omawiamy podczas wyceny usługi.
Nakładanie powłoki ceramicznej trwa od dwóch do trzech dni, w zależności od stanu powłoki lakierniczej. Dokładny czas wykonania usługi zostaje przed jej rozpoczęciem ustalony podczas dokonywania wyceny.

Pranie tapicerki trwa od jednego do dwóch dni (w zależności od stopnia zabrudzenia). Dokładny czas wykonania usługi zostaje ustalony przed jej rozpoczęciem podczas dokonywania oceny.

Tak, dysponujemy samochodem zastępczym dla naszych klientów, dzięki czemu mogą oni zostawić swój w studiu, od razu wyjechać od nas innym i korzystać z niego przez czas wykonywania usługi.